ТАКМИЧЕЊА 2013/2014.године

СРПСКИ ЈЕЗИК

Општинско такмичење

VIII разред

Редни број

Име и презиме

Број поена

Освојено место

Наставник

1.

Исидора Јовановић

16

III

Љубица Дрбњак

2.

Кристина Живковић

15

III

Момо Голубовић

Окружно такмичење

VIII разред

Редни број

Име и презиме

Број поена

Освојено место

Наставник

1.

Исидора Јовановић

17

II

Љубица Дрбњак

ИСТОРИЈА

Општинско такмичење

V разред

Редни број

Име и презиме

Број поена

Освојено место

Наставник

1.

Павле Павловић

43

III

Славица Спасић

2.

Маријана Јовановић

42

III

Славица Спасић

VII разред

Редни број

Име и презиме

Број поена

Освојено место

Наставник

1.

Виктор Петровић

33

III

Славица Спасић

2.

Миа Спасић

32,5

III

Славица Спасић

3.

Илија Ђуровић

32

III

Славица Спасић

4.

Марко Чавић

32

III

Славица Спасић

Окружно такмичење

V разред

Редни број

Име и презиме

Број поена

Освојено место

Наставник

1.

Маријана Јовановић

45

IV

Славица Спасић

2.

Павле Павловић

44

V

Славица Спасић

VII разред

Редни број

Име и презиме

Број поена

Освојено место

Наставник

1.

Виктор Петровић

43

IV

Славица Спасић

2.

Марко Чавић

38

VI

Славица Спасић

3.

Илија Ђуровић

34

VII

Славица Спасић

4.

Миа Спасић

26

IX

Славица Спасић

ГЕОГРАФИЈА

Општинско такмичење

VIII разред

Редни број

Име и презиме

Број поена

Освојено место

Наставник

1.

Вељко Такић

82

II

Ана Мирковић

ХЕМИЈА

Општинско такмичење

VII разред

Редни број

Име и презиме

Број поена

Освојено место

Наставник

1.

Тања Арсић

90

II

Душица Цонић

2.

Виктор Петровић

87

II

Иван Ивановић

3.

Миа Спасић

82

III

Душица Цонић

4.

Илија Ђуровић

Нема освојено место али се пласирао за виши ранг такмичења

Душица Цонић

Окружно такмичење

VII разред

Редни број

Име и презиме

Број поена

Освојено место

Наставник

1.

Виктор Петровић

97

I

Иван Ивановић

2.

Миа Спасић

92

II

Душица Цонић

3.

Тања Арсић

81

III

Душица Цонић

Виктор Петровић је упућен на Републичко такмичење

ФРАНЦУСКИ ЈЕЗИК

Општинско такмичење

VIII разред

Редни број

Име и презиме

Број поена

Освојено место

Наставник

1.

Кристина Живковић

32

III

Сања Митровић

Окружно такмичење

VIII разред

Редни број

Име и презиме

Број поена

Освојено место

Наставник

1.

Кристина Живковић

35

II

Сања Митровић

Републичко такмичење

VIII разред

Редни број

Име и презиме

Број поена

Освојено место

Наставник

1.

Кристина Живковић

Учешће

Сања Митровић

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК

Општинско такмичење

VIII разред

Редни број

Име и презиме

Број поена

Освојено место

Наставник

1.

Анђела Биочанин

34

II

Мики Стафановић

ИНФОРМАТИКА

Општинско такмичење

VI разред

Редни број

Име и презиме

Број поена

Освојено место

Наставник

1.

Јован Ђукић

65

I

Драгорад Радуловић

VIII разред

Редни број

Име и презиме

Број поена

Освојено место

Наставник

1.

Славко Петровић

75

I

Драгорад Радуловић

Окружно такмичење

VI разред

Редни број

Име и презиме

Број поена

Освојено место

Наставник

1.

Јован Ђукић

65

I

Драгорад Радуловић

VIII разред

Редни број

Име и презиме

Број поена

Освојено место

Наставник

1.

Славко Петровић

55

 

Драгорад Радуловић

Републичко такмичење

VI разред

Редни број

Име и презиме

Број поена

Освојено место

Наставник

1.

Јован Ђукић

Учешће

Драгорад Радуловић

СМОТРА РЕЦИТАТОРА

Општинско такмичење

III разред

Редни број

Име и презиме

Број поена

Освојено место

Наставник

1.

Бранка Крстић

 

 

Јелена Вуковић

IV разред

Редни број

Име и презиме

Број поена

Освојено место

Наставник

1.

Бошко Миљковић

 

 

Снежана Лазић

VI разред

Редни број

Име и презиме

Број поена

Освојено место

Наставник

1.

Анђела Милосављевић

 

 

Љубица Дробњак

Окружно такмичење

IV разред

Редни број

Име и презиме

Освојено место

Наставник

1.

Бошко Миљковић

I

Снежана Лазић

Републичко такмичење

IV разред

Бошко Миљковић је упућен на Републичку смотру рецитатора

МАТЕМАТИКА

Општинско такмичење

III разред

Редни број

Име и презиме

Број поена

Освојено место

Наставник

1.

Мила Влајковић

84

 

Јелена Вуковић

2.

Филип Илић

71

 

Гордана Митровић

3.

Милица Живковић

71

 

Јелена Вуковић

4.

Викторија Миленковић

62

 

Јована Цакић, Рељинац

5.

Божидар Вјештица

48

 

Милица Величковић

IV разред

Редни број

Име и презиме

Број поена

Освојено место

Наставник

1.

Стефан Стојчић

60

 

Михајло Прелић

2.

Теа Болчина

55

 

Снежана Лазић

V разред

Редни број

Име и презиме

Број поена

Освојено место

Наставник

1.

Павле Павловић

46

 

Ивана Недељковић

2.

Матеја Јовић

40

 

Ивана Недељковић

VI разред

Редни број

Име и презиме

Број поена

Освојено место

Наставник

1.

Александар Миљковић

80

 

Душко Илић

2.

Јован Ђукић

46

 

Душко Илић

3.

Јована Недељковић

41

 

Душко Илић

VIII разред

Редни број

Име и презиме

Број поена

Освојено место

Наставник

1.

Исидора Јовановић

60

 

Душан Вукашиновић

2.

Лука Стојиљковић

34

 

Душан Вукашиновић

Окружно такмичење

IV разред

Редни број

Име и презиме

Освојено место

Наставник

1.

Теа Болчина

80

 

Снежана Лазић

V разред

Редни број

Име и презиме

Број поена

Освојено место

Наставник

1.

Матеја Јовић

41

 

Ивана Недељковић

VI разред

Редни број

Име и презиме

Број поена

Освојено место

Наставник

1.

Јована Недељковић

65

 

Душко Илић

2.

Александар Миљковић

62

 

Душко Илић

VIII разред

Редни број

Име и презиме

Број поена

Освојено место

Наставник

1.

Лука Стојиљковић

25

 

Душан Вукашиновић

2.

Исидора Јовановић

18

 

Душан Вукашиновић

ФИЗИКА

Општинско такмичење

VI разред

Редни број

Име и презиме

Број поена

Освојено место

Наставник

1.

Александар Миљковић

 

I

Томислав Војиновић

2.

Анђела Милосављевић

 

III

Томислав Војиновић

3.

Јована Недељковић

 

IV

Томислав Војиновић

VII разред

Редни број

Име и презиме

Број поена

Освојено место

Наставник

1.

Миа Спасић

 

I

Томислав Војиновић

Окружно такмичење

VI разред

Редни број

Име и презиме

Број поена

Освојено место

Наставник

1.

Александар Миљковић

87

II

Томислав Војиновић

2.

Анђела Милосављевић

50

III (похвала)

Томислав Војиновић

3.

Јована Недељковић

48

IV (похвала)

Томислав Војиновић

VII разред

Редни број

Име и презиме

Број поена

Освојено место

Наставник

1.

Миа Спасић

87

I

Томислав Војиновић

Републичко такмичење

VI разред

Александар Миљковић - похвала

БИОЛОГИЈА

Општинско такмичење

V разред

Редни број

Име и презиме

Број поена

Освојено место

Наставник

1.

Љубица Бјелетић

74,5

III

Зорица Стојановић

2.

Павле Павловић

73

III

Зорица Стојановић

VI разред

Редни број

Име и презиме

Број поена

Освојено место

Наставник

1.

Ђорђе Миљановић

85

II

Зорица Стојановић

2.

Милан Такић

72

III

Станојка Кнежевић

VII разред

Редни број

Име и презиме

Број поена

Освојено место

Наставник

1.

Миа Спасић

87

II

Станојка Кнежевић

2.

Марко Чавић

85

II

Станојка Кнежевић

3.

Лазар Цакић

85

II

Станојка Кнежевић

4.

Тања Арсић

77

III

Станојка Кнежевић

5.

Виктор Петровић

75

III

Станојка Кнежевић

Окружно такмичење

VI разред

Редни број

Име и презиме

Број поена

Освојено место

Наставник

1.

Александар Миљковић

 

II

Зорица Стојановић

VII разред

Редни број

Име и презиме

Број поена

Освојено место

Наставник

1.

Лазар Цакић

 

II

Станојка Кнежевић

2.

Миа Спасић

 

III

Станојка Кнежевић

3.

Марко Чавић

 

III

Станојка Кнежевић

СПОРТ

Стони тенис

Општинско такмичење (екипно)

1.

Дечаци

II

Саша Величковић

Мали фудбал

Општинско такмичење (екипно)

1.

Дечаци

II

Саша Величковић

Одбојка

Окружно такмичење (Милоје Закић, Куршумлија)

1.

Девојчице

I

Верица Голубовић

2.

Дечаци

I

Верица Голубовић

Међуокружно такмичење

Девојчице

II

Верица Голубовић

1.

Милица Мучалица

2.

Јована Петровић

3.

Александра Јовановић

4.

Марија Миленковић

5.

Александра Цветковић

6.

Невена Стојановић

7.

Милица Вукадиновић

8.

Исидора Радојевић

9.

Јована Стојановић

10.

Јована Вељовић

11.

Кристина Живковић

12.

Миљана Савић

13.

Александра Митић

14.

Софија Мирић

15.

Тамара Милосављевић

Дечаци

II

Верица Голубовић

1.

Немања Јанићијевић

2.

Милан Прокић

3.

Марко Ђорђевић

4.

Душан Миленковић

5.

Данијел Младеновић

6.

Тодор Цветановић

7.

Алекса Јоксимовић

8.

Андрија Ристић

9.

Лазар Ковачевић

10.

Јован Радивојевић

11.

Дорђе Савић

12.

Бљурим Бериша

Кошарка 

Општинско такмичење (екипно)

1.

Дечаци

I

Снежана Проловић

Окружно такмичење (екипно)

1.

Дечаци

I

Снежана Проловић

Међуокружно такмичење

Дечаци

I

Снежана Проловић

1.

Андрија Ристић

2.

Јован Радивојевић

3.

Лазар Ковачевић

4.

Ђорђе Савић

5.

Славко Петровић

6.

Немања Јанићијевић

7.

Данијел Младеновић

8.

Лука Илић